Herní konzole Wii

Vše co víme a nevíme o této skvělé a hlavně nejprodávanější konzoli na světě.

Příslušenství

Wii Fit

Nintendo Wii FitNintendo Wii Fit

Wii Fit pro Nintendo Wii je obdoba Wii Sports, s tím rozdílem, že ještě více než dříve zapojíte do hry svoje tělo. Součástí Wii Fit je speciální ovladač balance board, který univerzálně slouží jako surf, skateboard, lyže nebo cvičební podložka. Jedná se o bytelný ovladač s úctyhodnou citlivostí a jednoduchou kalibrací. V kombinaci s Wiimote, který lze za jízdy na prkně používat, dostávají vývojáři her do rukou neuvěřitelný zdroj inspirace pro vývoj dalších her.

Hlavní znaky hry Wii Fit pro Nintendo Wii:

Naklánějte se, abyste zablokovali fotbalový míč, točte boky, jako byste kroužili obručí nebo udržujte rovnováhu, abyste udrželi perfektní pózu z jógy. Jakmile si stoupnete na Wii Balance Board, která je součástí balení Wii Fit, bude vaše balancující tělo svázáno s hrou způsobem, který jste dosud nezažili.

Wii Fit také používá Wii Balance Board pro denní testování. To umožňuje dva druhy měření, které mohou všichni členové rodiny sledovat prostřednictvím vývojových grafů:

  • Body Mass Index (BMI): Vyhodnocení váhy na základě poměru váhy a výšky.
  • Wii Fitness Age: Wii Fitness Age je měřen pomocí souhrnu snímaného BMI uživatele, testování centra jeho těžiště a provádění rychlých testů rovnováhy.

Wii Fit obsahuje více než 40 typů tréninkových aktivit vytvořených pro všechny členy domácnosti, přičemž trénink probíhá v následujících kategoriích:

  • Aerobic: Desetiminutová cvičení, která jsou navržena tak, aby se hráčům rozproudila krev.
  • Posilování: Kontrolované pohyby, které využívají ruce, nohy i ostatní části těla.
  • Jóga: Klasické pozice, které se soustřeďují na rovnováhu a protahování.
  • Rovnováha: Zábavné aktivity jako je skákání na lyžích a odhlavičkování míče, které se zaměřují na celkovou tělesnou rovnováhu hráče.
Žádné komentáře