Herní konzole Wii

Vše co víme a nevíme o této skvělé a hlavně nejprodávanější konzoli na světě.

Příslušenství

Cleaning Pack
Sada obsahuje tři náhradní poutka kterými se poutá remote controller k zápěstí. Při zápalu hry se může stát že remote vyklouzne z ruky a pokud je švih velmi prudký, poutko může prasknout. V tomto balení jsou poutka navíc vícebarevně rozlišena a dále zde naleznete hadřík na čištění obrazovky či příslušenství.
Remote controller WhiteRemote controller White
Dálkový ovladač ke konzoli Nintendo Wii má velmi intuitivní držení a manipulaci. Funguje jako laserové ukazovátko, kterým se jednoduše dá pohybovat v menu, bez zbytečných kabelů. Obsahuje rumble a vestavěný mikrofon, který vhodně doplňuje zvuky z dění ve hře. Zároveň je citlivý na náklon a pohyb, takže vynikajícím způsobem imituje švihy různých pálek, kroucení volantem či naklánění různých předmětů ve hrách.
Nunchuk controller WhiteOvladač Nunchuk pro konzoli Nintendo Wii. Je nezbytným doplňkem pro majitele konzole Nintendo Wii, díky své unikátnosti jakou se dají na této konzoli ovládat hry. S ovladačem Nunchuk vás čekají fantastické herní zážitky! Jeden kus ovladače je součástí balení nové konzole Nintendo Wii, další se dokupují samostatně
Wireless NunchukWireless Nunchuk
Wireless Nunchuk - prvním rozdílem mezi normálním a wireless nunchuckem je to, že bude používat baterky. Druhým nápadným rozdílem je nové tlačítko Power, které obvykle vždy bylo na Wiimotu, ale teď si budete moci vypnout a zapnout konzoli i s nunchuckem. Prodává se rovnou s adaptarem, který budete muset připojit na Wiimote, aby se Nunchuck dál vůbec spárovat.
Wii Fit Workout Kit
Wii Workout Kit je set všeho potřebného pro Vaše Nintendo Wii Fit. Najdete v něm 8 různých stylových pomůcek k Vašemu cvičení. Protiskluzovou podložku pod Wii Balance Board, dobíjecí batery pack s dobíjecím kabelem, 2 činky po 1kg, osušku, 2 potítka a lahev na vodu. Vše samozřejmě ve stylovém provedení s logem Wii Fit.
Wii WheelWii Wheel je volant ke konzoli Nintendo Wii, mimo jiné je již zdarma obsažen ve hře Mario Kart Wii. Princip je jednoduchý, jedná se o konstrukci do které zacvaknete Wii remote a ten již všechno udělá za vás. Pro všechny zájemce ktří jej potřebují dokoupit např. pro multiplayer nebo k jiné hře, je tu Wii volant k dispozici
Airplane Controller Stand
Airplane Controller Stand. Držák pro Wii ovladače. Simuluje řízení letadla kniplem, kompatibilní se všemi leteckými hrami.
Sports Pack
Sports Pack, sada herního příslušenství pro zábavnější hraní sportovních her. Basebalová pálka, golfová hůl, volant a tenisová raketa.
Sports Pack 15 in 1Sports Pack 15 in 1
Sada herního příslušenství pro zábavnější hraní sportovních her. Basebalová pálka, golfová hůl, volant, tenisová raketa, ochraný návlek na ovladač, silikonové úchyty na ovladače, čistící hadřík, poutka, protiprachové kryty.
Fishing Rod
Fishing Rod je nástavec na wii remote controller, který simuluje rybářský prut. Je kompatibilní ve všech situacích, kdy je potřeba chytat ryby, a to jak v minihrách uprostřed her, nebo přímo v rybářských simulátorech.
Fishing Pole And Musket Value Kit 2 in 1Fishing Pole And Musket Value Kit 2 in 1 je nástavec simulující rybaření nebo středověkou mušketu
Billiards BarBilliards Bar
Billiards Bar je nástavec na Nintendo Remote Controller simulující kulečníkové tágo, které padne skvěle do ruky.
Fighting Game Pack 6 in 1Fighting Game Pack 6 in 1
Fighting Game Pack 6 in 1. Balení obsahuje 6 nástavců na Wii ovladače 2x plastový meč, 3x nafukovací bezpečné ostří meče, 1x nafukovací štít. Hustilka je přiložena.
Boxing GloveBoxing Glove
Boxing Glove. Pár rukavicí pro lepší hraní boxovacích her na Nintedu Wii. Kvalitní 3D party produkt, jednoduché na použití, maximálně zvýší pocit realističnosti při zápase.
Starter Kit 10 in 1
Starter kit pro Nintendo Wii obsahuje sadu deseti kusů příslušenství vhodného k nákupu spolu s konzolí Nintendo Wii. Memory Card 4MB, návleky na Nunchuk a Remote Controller, přídavný ventilátor ke konzoli, hadřík, poutko atd.
Sport Wireless Earphone pro Wii a PS3
Sportovní bezdrátová sluchátka kompatibilní s konzolemi Nintendo Wii a Playstation 3.
Componet Video cable HDTV
Připojíte-li Wii k vaší televizi pomocí speciálního komponentního kabelu, vychutnáte si dění na obrazovce v maximální možné kvalitě. Komponentní kabel rozděluje obrazový signál do třech oddělených kanálů, čímž je dosaženo výborné kvality přenosu obrazových informací. Kabel obsahuje celkem pět konektorů – tři z nich jsou určeny pro distribuci obrazové složky signálu, zbývající dva pak pro levý a pravý stereo zvukový signál. Délka kabelu je 2,5 metru.
1  
2