Herní konzole Wii

Vše co víme a nevíme o této skvělé a hlavně nejprodávanější konzoli na světě.

B

Boom Blox

Hra Nintendo Wii Boom Blox
Legrace pro děti a celou rodinu. Boom Blox nabízí akční interaktivní činnosti, které dostávají hru na Wii na novou úroveň tvořivosti a legrace v single playeru, kooperačním módu a módu souboje.

Prozkoumejte hratelnost perfektně upravenou pro interaktivní možnosti Wii,která vám umožní probojovat se mnoha mozek namáhajícími úkoly. Působte na zábavné postavy, jako jsou boxy pokládající kuřata nebo opice házející baseballové míčky, které vnášejí charakter do různých tématických prostředí. V módu tvoření můžete navíc jakoukoliv úroveň předělat a to za použití různých rekvizit, bloků nebo postav, které si zpřístupníte během hraní hry. Ve hře si můžete postavit cokoliv, co se vám zachce. Plus svůj design můžete sdílet s přáteli nebo můžete vyzvat ostatní hráče, aby se pokusili vámi vytvořené puzzle vyřešit přes WiiConnect24.

Hra nabízí:

*Hoďte, chytněte a vystřelte – Využijte zábavné pohyby vykonané s Wii Remote a způsobte strategickou destrukci v úrovních jako například Středověká bouře.
* Přes 300 hlavolamů. 

* Multiplayerová akce v rychlém tempu – Hrajte s nebo proti svým přátelům v módech co-op, versus nebo ve hře pro 4 hráče.

* Upravte si hru podle sebe – Zpřístupněte si postavy, světy, bloky a různé rekvizity a použijte je v módu Tvoření pro postavení čehokoliv, co si dokážete představit. Přepracujte všechny úrovně a sdílejte je se svými přáteli přes WiiConnect24.

* Přes 30 praštěných postav – Pusťte se do akce a působte na zábavné postavy, včetně kuřat, která pokládají výbušné bloky, a vybuchujících bobrů.

video: http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=+Boom+Blox+wii&aq=f

Žádné komentáře