Herní konzole Wii

Vše co víme a nevíme o této skvělé a hlavně nejprodávanější konzoli na světě.

A

Animal Crossing: Lets go to the City Wii

Animal Crossing: Lets go to the City Wii

Kdyby byl život nikdy nekončícími prázdninami, co byste dělali? Šli chytat ryby, sbírat mušle nebo byste se dívali s přáteli na ohňostroj? Postavili si sněhuláka, rozdávali dárky nebo zdobili dům? Vydali se na výlet do města, pustili se do nakupování nebo navštěvovali přátele z celého světa?

V Animal Crossing: Lets go to the City život plyne poklidným tempem, ale svět je plný možností. Hra nabízí: Pořád je co dělat. V živém, dýchajícím světě Animal Crossing ubíhají dny a roční období v reálném čase, takže vždy můžete objevit něco nového. Pokud máte náladu na něco rychlejšího, zajeďte si autobusem do městské části, která je jedinečná pro Animal Crossing: Lets go to the City.

Až čtyři lidé z vaší domácnosti mohou žít a pracovat společně a vytvořit perfektní město. Navrhujte oblečení, pište jeden druhému dopisy a zprávy na nástěnku nebo pozvěte až tři přátele na návštěvu vašeho města za využití Nintendo Wi-Fi připojení. Seznamte se s vašimi sousedy. Základem Animal Crossing: Lets go to the City je jak budování vztahů se sousedy ve vašem městě, tak i s ostatními hráči. Spřátelte se se svými sousedy psaním dopisů, rozdáváním dárků nebo pomáháním. Vyjádřete svůj osobitý styl. Upravte si své město, svůj dům a vás samotné sbíráním brouků, ryb, zkamenělin, umění, zařízení, oblečení a doplňků.

video: http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=Animal+Crossing%3A+Lets+go+to+the+City+Wii&aq=f

Žádné komentáře